Yükleniyor...

İşinizi Hafifletiyoruz...

Anasayfa / » İletişim

İşinizi Hafifletiyoruz...

Anasayfa / » İletişim

HakkımızdaPaşa Hafriyat & İnşaat 15 yıllık deneyimli ve güvenli bir geçmişe sahiptir. İçanadolu bölgesinde kontrollü bina yıkımı ve hafriyat işlerine doğru teknik ve sistemli çalışma ile bir çok projeye başarıyla imza atmıştır. Teknolojiye uygun ve nitelikli araçlardan oluşan makine parkuru, alanında uzman kadrosuyla her daim hazırdır.

Türkiye sürekli gelişmekte olan bir ülkedir ve buna bağlı olarak bir çok kentsel dönüşüm projeleri yürütülmektedir. Bina yıkımı burada en mühim konulardan biri olup yanlış bina yıkımı ile çevredeki yerleşim alanları da zarar görür.

Tecrübe, iş tekniğini olabildiğince iyi bilmek gerekir ki kontrollü ve güvenli bir şekilde bina yıkımı gerçekleşsin. Paşa Hafriyat & İnşaat teknolojinin son olanaklarını kullanıp yıkım işlerini minumum zararla kapatır. Bu yüzdendir ki kamu ve özel sektör alanlarında projelerini başarıyla gerçekleştiren şirketler arasındadır.

DEĞERLERİMİZŞirketimizin sahip olduğu ve koruduğu dürüstlük, saygınlık ve kanunlara uygunluk gibi ana değerlerin yanısıra; bu değerlerimiz kadar önem verdiğimiz bir başka değerimiz, ticari ilişkide olduğumuz kişi, kurum ve kuruluşları her defasında memnun edebilmektir.

PRENSİPLERİNİZŞirketimiz; yasal mevzuatlara uygun olmayan, projelendirdiği yere değer katmayan toplum üzerinde ve doğada olumsuz koşullar oluşturması muhtemel olan projelerde yer almaz.

HEDEFLERİMİZŞirketimiz; öncelikle sunduğu hizmetleriyle lider olmayı hedeflemektedir.

Hedefimiz doğrultusunda;

En zor projelerde, en gelişmiş teknolojilerle çalışmak,
Zor bölge ve koşullarda çalışmanın uzmanı olmak,
Çalışma yöntemlerimizi, teknolojimizi, verimlilik ve performansımızı sürekli geliştirmek,
Hizmetlerimizde farklılaşmak ve rekabet edebilirliğimizi arttırmak için yenilikleri kullanmak.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 05364869775